Nasza firma oferuje również projektowanie aplikacji mobilnych na dwie obecnie najpopularniejsze platformy mobilne Android i iOS. Do niedawna projektowaliśmy również aplikacje mobilne na palmtopy  (Windows Mobile). Czasy zmieniły się bezpowrotnie i odradzamy klientom tą platformę. Pomagamy klientom na każdym etapie tworzenia aplikacji. Od założeń projektu, przez zaprojektowanie interfejsu użytkownika, przygotowanie infrastruktury (serwery), do samego wykonania aplikacji i umieszczenia w sklepie z aplikacjami.

Mamy spore doświadczenie w tworzeniu intuicyjnych, przyjaznych interfejsów użytkownika. Gwarantujemy, że aplikacja z naszej stajni nie wyświetli przycisku "OK" po złej stronie, nie wyświetli czerwonego wykrzyknika jeżeli jakaś operacja zostanie wykonana poprawnie, nie każe wpisać daty ręcznie. Wyznajemy tutaj religię, że najlepiej napisana instrukcja do programu, to taka której nie trzeba w ogóle pisać (a tym bardziej czytać). Dlatego gwarantujemy, że większość użytkowników włączając aplikację pierwszy raz odraz zaczną jej w pełni używać.

W zależności od grupy docelowej zaproponujemy platformę bardziej opłacalną do wykonania aplikacji w pierwszej kolejności. Znamy obecne trendy na tych rynkach i wiemy która platforma przy wybranym modelu biznesowym (aplikacja płatna, aplikacja z reklamami, aplikacja z mechanizmem in-app purchase/billing, aplikacja darmowa) będzie najlepsza. 

Często aplikacje mobilne wykonywane w naszej firmie, są częścią systemów informatycznych – współpracują z zaprojektowanymi przez nas urządzeniami. 

GÓRA